Za nami wielki finał projektu „Mali Odkrywcy”!

Nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą mapę tajemnic. Uczniowie wzięli udział w ekscytującej grze terenowej, podczas której musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością i umiejętnością współpracy. Rozwiązując kolejne zagadki i odczytując ukryte wskazówki, dzieci krok po kroku odkrywały na nowo znane i nieznane zakamarki szkolnych korytarzy. Meta tej przygody znajdowała się w tajemniczych podziemiach szkoły… To właśnie w piwnicy na odważnych odkrywców czekał ukryty skarb! Zadanie nie było jednak proste, bo skrzyni pilnował groźny (ale ostatecznie bardzo sympatyczny) pirat! ????????☠️
Wszystkie drużyny poradziły sobie po mistrzowsku, a uśmiechy na twarzach dzieci i duma z odnalezionego skarbca to najlepsze podsumowanie całego projektu.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, a Radzie Rodziców i Świetlicy za ufundowanie nagród! Gratulacje, Mali Odkrywcy! ????????