Dziś w naszej szkole wielkie święto – długo wyczekiwana Gala Laureatów! Jako pierwsi statuetki odebrali uczniowie klas 1-3.
Przez ostatnie tygodnie zliczaliśmy Wasze konkursowe sukcesy zgłaszane przez wychowawców, żeby dzisiaj wreszcie móc wręczyć te w pełni zasłużone nagrody. A uwierzcie, było co rozdawać! Zobaczcie zresztą sami na zdjęciach – czekały puchary, dyplomy, sportowe trofea, no i oczywiście nasze szkolne „Oscary” wręczane na tle przepięknej, kwiatowej ścianki.
Wielkie brawa dla wszystkich wyróżnionych uczniów! Jesteście po prostu niesamowici i pękamy z dumy!
Dziękujemy też nauczycielom za pomoc w sprawnym zebraniu informacji o tych wszystkich wspaniałych osiągnięciach. Ogromne gratulacje! 









