Kochani, musimy się pochwalić! Zostaliśmy oficjalnie wyróżnieni za to, jak świetnie działamy z programem sportowym. Wyobraźcie sobie, że w projekcie brało udział aż 17 szkół z całego miasta, a puchar trafił do zaledwie czterech – w tym do nas!
Na ten sukces nasze dzieciaki mocno zapracowały. Przez cały rok wylewały siódme poty na sobotnich turniejach w ramach Handballmanii. I to dało niesamowite efekty! Forma zarówno dziewczyn, jak i chłopaków poszybowała w kosmos, co od razu przełożyło się na super wyniki w zawodach szkolnych (SZS).
Ale my nie tylko gramy – my też z całych sił zdzieramy gardła na trybunach! Byliśmy z drużyną Śląska właściwie wszędzie: od prezentacji w Magnolia Park, przez obchody 70-lecia wrocławskiej piłki ręcznej, aż po ten jeden, absolutnie szalony mecz, w którym chłopaki wywalczyli awans do Orlen Superligi!
Wielu z Was na pewno pamięta te emocje, bo dzięki współpracy mnóstwo dzieciaków i rodziców wpadało na mecze z darmowymi biletami.
Ogromne brawa dla naszych młodych sportowców i wielkie dzięki dla Was – rodziców, za to wspólne kibicowanie! Zobaczcie tylko to zdjęcie z Hali Orbita – ta energia mówi sama za siebie.
Kto potrafi znaleźć się na fotce? Dajcie znać w komentarzu! 









