Gorący Turniej Rummikuba w klasie 6h!

Dnia 22 czerwca 2026 roku w klasie 6h odbyło się wydarzenie, które rozgrzało uczestników bardziej niż czerwcowe słońce – Klasowy Turniej Rummikuba!
Tego dnia za oknami panował prawdziwy upał, a w naszej sali lekcyjnej było tak gorąco, że nawet kostki lodu zastanawiałyby się dwa razy, zanim by tam weszły. Mimo tego skwaru uczestnicy nie poddali się i dzielnie walczyli o zwycięstwo. Wszystkie zwoje mózgowe pracowały na pełnych obrotach, a pomysłowe strategie pojawiały się szybciej niż krople potu na czole graczy!
Dla niewtajemniczonych – Rummikub to niezwykle wciągająca gra logiczna polegająca na układaniu odpowiednich sekwencji i grup ponumerowanych płytek. Wymaga sprytu, koncentracji, dobrej pamięci i umiejętności przewidywania ruchów przeciwników.
Po wielu emocjonujących pojedynkach, zaskakujących zwrotach akcji i prawdziwych łamigłówkach finałowych, wyłoniono najlepszych zawodników turnieju:
???? 1. miejsce – Oskar Józefowicz
???? 2. miejsce – Wiktoria Tomasik
???? 3. miejsce – Zhanna Kostenko
???? 4. miejsce – Kamil Gawroński
Wielkie brawa dla finalistów! Jednak na uznanie zasługują wszyscy uczestnicy, którzy pokazali, że nawet podczas największego upału można zachować chłodny umysł i świetnie się bawić.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów – zarówno przy stoliku Rummikuba, jak i poza nim. Kto wie, może w przyszłym roku padną kolejne rekordy i pojawią się nowi mistrzowie tej królewskiej gry logicznej?
Sylwia Błaszczyk