20 czerwca 2026 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Pływaniu w kategoriach 10- i 11-latków. Zawody zgromadziły zawodników z czołowych dolnośląskich klubów pływackich, m.in. WKS Śląsk Wrocław, UKS Koral Wrocław, KS Rekin Świebodzice, KS Swimmers Ślęza, Juvenia Wrocław, UKS Delfinek Legnica oraz kilka innych.
Nasi reprezentanci walczyli ambitnie i zdobyli cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych startach. Najwyższe lokaty zajęli: Małgorzata Głowacz (9. miejsce na 50 m stylem grzbietowym, 13. miejsce na 50 m stylem dowolnym ), Dominik Pociecha (10. miejsce na 100 m stylem klasycznym) oraz Tymon Kozłowski (13. miejsce na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym).
Szkołę reprezentowali również: Liliana Noga, Hanna Morawska, Kaja Nowak, Zofia Grześko, Paweł Hławka i Szymon Gruszczyński. Wszyscy zawodnicy pokazali duże zaangażowanie i sportowego ducha, a zdobyte doświadczenie będzie cennym krokiem w ich dalszym rozwoju.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych udanych startów!




