Zawody Pływackie Klas III o Puchar Dyrektora SP 113

Za nami pełne sportowych emocji Zawody Pływackie Klas III o Puchar Dyrektora SP 113 z udziałem reprezentacji aż 8 szkół! Jesteśmy niesamowicie dumni, ponieważ nasza drużyna pod okiem trenera Pawła Lecha zdominowała podium, zdobywając pierwsze miejsca w trzech wymagających konkurencjach. Dziękujemy wszystkim partnerom za wsparcie tego wydarzenia, a poniżej zostawiamy oficjalne wyniki oraz zdjęcie naszej złotej ekipy!