Finał Strefy Wrocławskiej w Trójboju Lekkoatletycznym

18 czerwca, przy pięknej słonecznej pogodzie, w Oleśnicy odbył się Finał Strefy Wrocławskiej w Trójboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie we wszystkich rocznikach klas I–IV.
Był to dzień pełen sportowych emocji, znakomitych wyników, rekordów życiowych oraz ogromnego zaangażowania. Nasi młodzi sportowcy pokazali prawdziwego ducha walki, determinację i wolę zwycięstwa, pozostawiając na stadionie mnóstwo energii i serca.
Świetnie spisały się wszystkie reprezentacje:
???? klasy I wywalczyły III miejsce,
???? klasy II zajęły bardzo dobre V miejsce,
???? klasy III poszły w ślady młodszych kolegów, również zdobywając III miejsce,
???? klasy IV zakończyły rywalizację na IX miejscu.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal za udział w zawodach. Dodatkową niespodziankę przygotował Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk”, który ufundował wszystkim zawodnikom pyszne lody.
Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć, sportowej postawy i godnego reprezentowania szkoły!
Poniżej prezentujemy pełne wyniki oraz fotorelację z zawodów.